Czas powoli myśleć o nowym sezonie...

Nie mozemy się doczekać nowego sezonu i grania. Pierwszy sezon II Ligi na Mazowszu pokazał,że jest potencjał w tej lidze. Zachęcamy wszystkich do zgłaszania się i wspólnego promowania futsalu na Mazowszu.⚽️

PROJEKT WIN WIN

blog_img

Nasze projektowe drużyny wróciły do rozgrywek w ramach Legia Biznes Cup. W dniu wczorajszym rozegrano spotkania w ligach w których występują nasze drużyny. Pierwsza drużyna po bardzo dobrym meczu przegrywa 1-2. Druga drużyną również przegrała, niestety wysoko 0-4. Do góry głowa Panowie, robimy swoje ⚽️👊

PROJEKT WIN WIN W LIDZE BIZNESU - TRENING

blog_img

Na ostatnim treningu pierwszej drużyny projektu Win Win mieliśmy wyjątkowego gościa. Naszych podopiecznych odwiedził jeden z bardziej utytułowanych piłkarzy Legii Warszawa- Michał Kucharczyk. Odzwiedziny piłkarza były dla chłopców sporym przeżyciem i w skupieniu słychali co piłkarz mniał im do przekazania. Pamiętajcie najważniejsza jest cięzka praca, konsekwencja a przede wszystkim CEL.👊⚽️💪 Dziękujemy Michał.

PROJEKT WIN WIN W LIDZE BIZNESU - RAPORT

blog_img

W zeszłym tygodniu zakończyła się kolejna runda Legia Biznes Cup. Rundę zimową pierwsza drużyna zakończyła na 4 miesjcu a druga drużyna na miejscu 8. W tym tygodniu nasze druzyny projektowe czekają sparingi a od przyszłego tygodnia ruszamy z rundą wiosenną ⚽️👊⚽️

blog_img

W mijającym tygodniu obie nasze drużyny musiały uznać wyższość drużyn z którymi się mierzyły w Legia Biznes Cup. Do góry głowa panowie ...👊👊👊
Win Win 1 - L'Oreal 2:7
Win Win 2 - Victoria Vegas 5-8

II LIGA FUTSALU - PODSUMOWANIE

blog_img

W zeszłą niedzielę rozegraliśmy ostatnie ligowe spotkanie w ramach II LIGI FUTSALU MZPN. Czas podsumować co za nami: 10 meczy,19 punktów, 6 wygranych,1 remis, 3 porażki, 98 bramek strzelonych, 48 straconych, 3 MIEJSCE🥉 Był to pierwszy sezon naszej drużyny. Czujemy mały niedosyt, ale wyciągniemy wnioski z błędów jakie popełniliśmy i z nadzieją patrzymy w przyszłość. Mamy cel - ciągle się rozwijać i iść do przodu 👊 Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami. Dziękujemy naszym kibicom, którzy licznie przychodzili na nasze mecze, w szczególnosci na spotkania z Victorią Sulejówek oraz Zdrowiem Garwolin. Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym sponsorom, dzięki którym mogliśmy skupić się tylko na trenowaniu i graniu. Dziękujmy, że w Nas wierzycie 👏👏👏

blog_img

Kończy się kolejny tydzień treningów w ramach projektu WIN WIN. We wtorek chłopcy odbyli trening a w dniu wczorajszym obie drużyny ,,projektowe" rozegrały swoje spotkania w Legia Biznes Cup Pierwsza drużyna wygrała swoje spotkanie po bardzo dojrzałej grze 7-3 Druga drużyna niestety przegrała 1-4. Wpływ na przegraną miały na pewno tez założenia przed meczowe... lewonożni mogli grać tylko prawą nogą 😁

WIN WIN WARSZAWA- BÓR REGUT (1-0) 2-4

blog_img

Za nami ostatni mecz inauguracyjnego sezonu II Ligi Futsalu MZPN. Naszym przeciwnikiem była drużyna RKS Bór Regut. Przed spotkaniem odbyła się miła uroczystość; obie drużyny otrzymały statuteki za udział w inauguracyjnym sezonie. Nasza drużyna udekorowana została również medalami za zajęcie trzeciego miejsca w Lidze. Z ramienia MZPN statuetki i medale wręczali: Pan Andrzej Hendrzak oraz Pan Albert Niemiec. Założenie na ten mecz było podobne do poprzedniego meczu w Solcu nad Wisłą - gramy młodzieżą, wychowankami projektu Win Win. Przez większość spotkania chłopcy mimo niezbyt dużego jeszcze doświadczenia w futsalu radzili sobie całkiem nieżle, stwarzali sobie sytuacje bramkowe, ale niestety brakowało precyzji w wykończeniu. Na przerwę schodzimy prowadząc 1-0. Po wznowieniu szybko podwyższamy wynik na 2-0.Dryżyna gości mimo niekorzystnego wyniku walczyła do końca i szybko doprowadziła do remisu. Nasi młodzi zawodnicy, wsparci tylko dwoma starszymi zawodnikami, mimo woli walki coraz bardziej opadali z siły i mnożyły się niedokładne podania, które konsekwetnie wykorzystali goście.Ostatecznie przegrywamy nasz ostatni ligowy mecz 2-4. Gościom gratulujemy wygranej, a sami mamy materiał do przemyślenia.⚽

UKS VICTORIA SOLEC nad WISŁĄ-WIN WIN WARSZAWA (1-11) 2-14

blog_img

Wczoraj rozgrywamy ostatni nasz mecz wyjazdowy w tym sezonie.Do Solca nad Wisłą jedziemy w większości młodym składem, wychowankami projektu WIN WIN. Pierwszą połowę wygrywamy wysoko 1-11. Drugą połowę przez większość czasu gramy naszą młodzieżą. Panuję trochę chaosu w naszych szeregach ale chłopcy dają radę i wygrywamy ostatecznie spotkanie 2-14. Słowa uznania należą sie naszym młodym przeciwnikom . Widać,że chłopcy mimo młodego wieku mają charakter i nie odpuszczaja do końca oraz widać u nich rozwój na każdej płaszczyżnie futsalu.

blog_img

,,Zwycięski czwartek" - wczoraj obie nasze projektowe drużyny wygrały swoje ligowe spotkania w Legia Biznes Cup. Win Win1 wygrywa zdecydowanie po mądrej grze 7-1, natomiast druga drużyna zwycięża 5-3. Brawo chłopcy👊👏👏👊

WIN WIN WARSZAWA - ZDROWIE GARWOLIN (2-3) 5-5

blog_img

Cóż to był za mecz... W sobotę w hali Mosir Włochy spotkaliśmy się z bardzo dobrą drużyną z Garwolina. Obie drużyny, aby myśleć o awansie do I Ligi, musiały wygrać to spotkanie. Początek spotkania należał do nas i już w pierwszej minucie wyszliśmy na prowadzenie. Z upływem minut spotkanie się wyrównało. Na przerwę schodziliśmy z boiska, przegrywając 2-3, ale wierząc, że można wygrać ten mecz. Po przerwie bardzo szybko doprowadzamy do remisu i przejmujemy inicjatywę. Jesteśmy drużyną, która prowadzi grę, stwarzamy sobie sytuacje strzeleckie, ale ...tracimy dwie bramki. Mimo to walczymy do końca i doprowadzamy do remisu. Niestety na więcej nie starcza już czasu, a i bramkarz gości tego dnia miał ,,dzień konia", bronił wszystko. Niestety remis z tak dobrą i doświadczoną drużyną, jaką jest Zdrowie Garwolin, nas nie cieszy. Chcieliśmy wygrać i awansować. Nie poddajemy się i wiemy, że jeszcze przyjdzie nasz czas....👊😃👊 Teraz parę słów do naszych kibiców. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy tego dnia przyszli nasz wspierać i dopingować (momentami było naprawdę głośno) To przede wszystkim Wy tworzycie specyficzny klimat wokół naszej drużyny. Pokazujecie, że Warszawa chce futsalu. Na ostatnim meczu było blisko 200 osób( w tym kibice z Garwolina). To pokazuje nam, że warto rozwijać futsal w Warszawie i to, że w WAS I NAS jest potencjał i będziemy go rozwijać. DZIĘKUJEMY WAM!

FUTSAL URSUS - WIN WIN WARSZAWA (1-8) 5-11

blog_img

Za nami drugoligowe futsalowe derby Warszawy. Obie drużyny podeszły do spotkania bardzo skoncetrowane i z wolą zwycięstwa. Spotkanie kończy się naszym zwycięstwem. A już za tydzień zmierzymy się z drużyną Zdrowie Garwolin w meczu na szczycie, na który bardzo serdecznie wszystkich zapraszamy.

blog_img

W miniony weekend rozegrana została 10 kolejka ligowa. W związku z wycofaniem się z rozgrywek drużyny El Pistolero, nasza drużyna pauzowała. Poniżej wyniki rozegranych meczy.

RKS BÓR REGUT - VICTORIA SOLEC 14:3
VICTORIA SULEJÓWEK - FUTSAL URSUS 8:5

blog_img

W minionym tygodniu drużyny z projektu rozegrały kolejne mecze w ramach Legia Biznes Cup. Pierwsza drużyna niestety przegrywa wysoko i spada na 9 miejsce w tabeli swojej ligi, za to druga drużyna zalicza trzecie zwycięstwo z rzędu i plasuje się obecnie na 3 miejscu w tabeli w swojej lidze.

WIN WIN WARSZAWA - MLKS VICTORIA SULEJÓWEK (2-2) 4-3

blog_img

Mecz, który był zapowiadany jako wielkie starcie okazał się WIELKIM MECZEM 😃
Spotkanie rozpoczęło sie od obustronnego rozpoznania przeciwnika, ale to naszej drużynie jako pierwszej udało się tego dokonać i wyjść na prowadzenie 2-0. Obiektywnie trzeba jednak przyznać, że goście mieli swoje okazje i równie dobrze to oni mogli pierwsi objąć prowadzenie. W końcowych minutach pierwszej połowy gośćiom udało strzelić się dwie bramki i na przerwę drużyny zeszły z boiska z remisem.

Druga połowa zaczęła się bardzo spokojną grą z naszej strony i konsekwencją w założeniach taktycznych jakie zostały założone w przerwie, co doprowadziło do strzelenia bramki na 3-2. Przez większość drugiej połowy kontrolowaliśmy grę i stwarzaliśmy sobie sytuacje do podwyższenia wyniku. Niestety chwila nieuwagi spowodowała, że goście na 3 minuty przed końcem spotkania doprowadzili do remisu. Nasza drużyna zachowoła spokój i konsekwetnie grała swoje i już po chwili doprowadziła do sytuacji, w której piłka trafiła w słupek. Gdy wydawało się, że spotkanie zakończy się remisem, a na tablicy pozostało 37 sek do końca meczu, zawodnik gości sfaulował naszego gracza, a że był to już szósty faul Victorii Sulejówek, sędzia podyktował rzut karny przedłużony, który wykorzystał bezbłędnie nasz bramkarz. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie i mecz zakończył się naszym zwycięstwem 4-3.

Szczęście, którego zabrakło nam w pierwszym meczu w Sulejówku, tym razem było z nami. Drużyna gości jest bardzo dobrą drużyną i zagrała dużo lepiej niż w meczu u siebie, my za to zagraliśmy najlepsze spotkanie w tym sezonie. Spokojem i konsekwencją, charakterem i walką do końca udało nam się zrealizowac nasz cel - nadal liczymy się w grze o awans. Na trybunach w dniu wczorajszym zasiadło około 120 kibiców, którzy obejrzeli dużo dobrego futsalu, emocji i walki o każdą piłkę z obu stron.

Serdecznie dziękujemy wszystkim kibicom, którzy nas wczoraj wspierali w tak ważnym dla nas meczu. Również bardzo dziękujemy firmom oraz osobom, które nas wspierają i dzięki którym możemy się dalej rozwijać. Do zobaczenia na następnym meczu. Gramy dla Warszawy.

HALOWY PUCHAR FANÓW

blog_img

W dniu wczorajszym chłopcy zagrali w turnieju halowym organizowanym przez Liga Fanów. Przeciwnikami grupowymi naszych podopiecznych były doświadczone drużyny. Chłopcy rozegrali 4 spotkania, w których zaliczyli 3 porażki oraz pierwsze turniejowe zwycięstwo. Mimo porażek chłopcy pozostawili po sobie dobre wrażenie. Przeciwnicy docenili, że mimo najmłodszego składu chłopcy nie odpuszczali i walczyli do samego końca. Za nami kolejne doświadczenie, które dało chłopakom mnóstwo dobrej energii, a w przyszłości przyniesie pozytywne skutki. W minionym tygodniu drużyny projektu Win Win rozegrały swoje spotkania w Legia Biznes Cup. Pierwsza drużyna przegrała swoje spotkanie 7-3 i zajmuje po dwóch kolejkach 6 miejsce w swojej lidze. Druga drużyna zanotowała drugą wygraną 3-2 i po dwóch kolejkach jest na 4 miejscu w swojej lidze.👊⚽️👊

KUBA RZEŹNICZAK ABMASADOREM PROJEKTU WIN WIN

blog_img

Z wielką radość chcielibyśmy Was poinformować, że ambasadorem projektu WIN WIN został jeden z najbardziej utytułowanych piłkarzy w histori Legia Warszawa, człowiek o dobrym serduchu - Jakub Rzeźniczak. Kuba oprócz tego, że jest wybitnym sportowcem, zawsze chętnie wspiera akcje które mają na celu pomoc społeczną i jesteśmy przekonani, że zrobimy razem dużo dobrego dla dzieciaków z naszego projektu. 👊 A już dzisiaj nasi podopieczni zagrają w turnieju na ulicy Strumykowej 21 w halowym pucharze fanów organizowanym przez Liga Fanów.

BÓR REGUT - WIN WIN WARSZAWA (3-9) 7-18

blog_img

Wczoraj rozgrywamy mecz wyjazdowy z drużyną RKS Bór Regut w ramach 7 kolejki II LIGI FUTSALU. Pierwotnie spotkanie miało odbyć się w sobotę ale w związku żałobą narodową zostało przesunięte na pózniejszy termin. W poprzedniej kolejce gospodarze osiągneli bardzo dobry wynik z drużyna lidera z Sulejówka, więc jechaliśmy do Celestynowa z niepewnością czego można spodziewać się po drużynie gospodarzy. Spotkanie szybko ułożyło się po naszej myśli i przez większość meczu był on pod naszą kontrolą i zaliczamy pierwsze zwycięstwo wyjazdowe. W następnej kolecje pauzujemy, ale już 02.02.2019 o godz 20 w hali MOSiR Włochy na ul. Gładkiej 18 zmierzymy się z liderem Futsal Victoria Sulejówek. Bardzo serdecznie zapraszamy.

blog_img

Wczoraj chłopcy z projektu, rozegrali pierwsze kolejki ligowe w swoich ligach - "LIGI BIZNESU" w tym roku. Bardzo dobrze weszliśmy w nowy roku i zaczynamy go od zwycięstw obu drużyn PROJEKTU WIN WIN. Pierwsza drużyna pokonuję swojego przeciwnika 4-3 a druga drużyna wygrywa 3-2. Brawo chłopcy👊

WIN WIN WARSZAWA - UKS VICTORIA SOLEC (14-2) 24-5

blog_img

Wczoraj, w ramach 6. kolejki II Ligi Futsalu MZPN, rozegraliśmy mecz z drużyną z Solca nad Wisłą. Drużyna gości przyjechała do Warszawy osłabiona kadrowo z powodu choroby kilku zawodników. Mecz wygrywamy wysoko, ale trzeba zaznaczyć, że Solec był bardzo ambitny i młodzi zawodnicy do końca meczu próbowali poprawić swój dorobek bramkowy. We wczorajszym meczu wystąpiło aż czterech wychowanków projektu WIN WIN i przebywali na boisku przez większość spotkania, co mamy nadzieję, da im niezbędne doświadczenie i rozwój.

blog_img

Wczoraj obie drużyny z naszego projektu rozegrały spotkania sparingowe w ramach LIGI BIZNESU. Chłopcy po przerwie świąteczno-noworocznej wykazali się dużym "głodem" gry i rozegrali dwa bardzo dobre spotkania. Pierwsza drużyna zremisowała swoje spotkania 3-3, za to druga wygrała wysoko swoje spotkanie 10-5. Widać, że chłopcy coraz lepiej się ze sobą zgrywają oraz wykazują się dużą wolą walki, co daje perspektywy na ciągły rozwój drużyn i naszego projektu, ale nie byłoby możliwości rozwoju naszego projektu, gdyby nie wsparcie firmy POSNET oraz beactiveshop.com Za co bardzo dziękujemy!

blog_img

Wczoraj rozegraliśmy nasz ostatni mecz w tym roku. Po niezłej pierwszej połowie schodzimy na przerwę, prowadząc 3-2. Niestety w drugiej połowie parę rzeczy u nas nie zadziałało i ostatecznie przegrywamy 6-4. Nie było to dla nas udane zakończenie roku, ale wierzymy, że nowy rok będzie dla nas pełen sukcesów i damy naszym kibicom jeszcze mnóstwo radości.

BEACTIVESHOP.COM PARTNEREM PROJEKTU WIN WIN

blog_img

Miło nam poinformować, że nasz projekt pozyskał kolejnego partnera. Została nim firma BEACTIVESHOP.COM. Cieszymy się, że dołączyliście do naszego projektu, bo z tak solidnym partnerem będzie łatwiej walczyć nam o marzenia naszych młodych graczy.

HALOWE MISTRZOSTWA WARSZAWY

blog_img

Przed samymi świętami w sobotę 22 grudnia chłopcy z projektu WIN WIN mieli możliwość zagrać w halowych mistrzostwach Warszawy rozgrywanych w hali Osir Siennicka 40. Nasi chłopcy rozegrali 3 spotkania grupowe, po których zakończyli swój udział w turnieju. Mimo dużej woli walki musieli trzykrotnie uznać wyższość bardziej doświadczonych drużyn. Mimo nie korzystnych wyników było to bardzo duże doświadczenie dla naszych podopiecznych, które na pewno zaprocentuje w przyszłości.

EUROKAR PARTNEREM PROJEKTU WIN WIN

blog_img

Z olbrzymią radość możemy poinformować, że partnerem PROJEKTU WIN WIN została firma Eurokar. Dzięki wsparciu firmy nasi młodzi chłopcy będą mogli wystąpić w halowych mistrzostwach Warszawy, które odbędą się już w najbliższą sobotę w hali na ul. Siennickiej 40 w Warszawie.

1. DRUŻYNA PROJEKTU WIN WIN W LIDZE BIZNESU

blog_img

W zeszłym tygodniu tylko pierwsza drużyna rozegrała swój mecz ligowy w Legia Biznes Cup. Niestety po bardzo dobrej pierwszej połowie i prowadzeniu chłopcy musieli uznać wyższość wicelidera swojej grupy i przegrali 3-6. W LIDZE BIZNESU nastąpiła przerwa w rozgrywkach, ale nasi chłopcy cały ten dzień będą przygotowywać się do Mistrzostw Warszawy, w których wystąpią już w tę sobotę i będzie to dla nich na pewno duża nauka.

IV KOLEJKA II LIGI FUTSALU MZPN

blog_img

4. kolejka II ligi futsalu za nami. Wczoraj odbył się ostatni mecz tej kolejki i to najbardziej interesujący w całej serii gier. Mierzyły się ze sobą ekipy z Sulejówka i Garwolina, ostatecznie to gospodarze byli lepsi w tym meczu o jedną bramkę od gości z Garwolina - ustalając końcowy wynik na 5-4. Poniżej pełne zestawienie wyników:

VICTORIA SULEJÓWEK - KS ZDROWIE GARWOLIN5-4
WIN WIN WARSZAWA - FUTSAL URSUS11-3
AKADEMIA EL PISTORELO - RKS BÓR REGUT5-3
VICTORIA SOLEC - pauza

WIN WIN WARSZAWA - FUTSAL URSUS 11-3

blog_img

Wczoraj w 4 kolejce II LIGI FUTSALU podejmowaliśmy w swojej hali zespół FURSAL URSUS. Mimo braków kadrowych, nasz drugi mecz w roli gospodarza wygywamy i przesuwamy się w górę tabeli. Mecz obfitował w wiele okazji bramkowych dzięki czamu udało się strzelić dwucyfrową liczbę bramek, niestety nie ustrzegliśmy się kilku błędów w obronie, co poskutokowało 3 zdobytymi bramkami przez gości. Teraz czeka na nas wyjazd do Garwolina.

III KOLEJKA II LIGI FUTSALU MZPN

blog_img

W miniony weekend została rozegrana 3. kolejka ligi. Wczoraj odbył się ostatni mecz tej kolejki. Poniżej pełne zestawienie wyników:

FUTSAL URSUS - VICTORIA SULEJÓWEK0-11
WIN WIN WARSZAWA - AKADEMIA EL PISTORELO 7-1
VICTORIA SOLEC - RKS BÓR REGUT 1-4
KS ZDROWIE GARWOLIN - pauza

W następnej kolejce po raz kolejny gramy na swoim obiekcie. Serdecznie zapraszamy do naszej hali na ul.Keniga 20, gdzie 15 grudnia o godz. 18.00 zagramy "derby" z ekipą FUTSAL URSUS.

RAPORT Z BOISK DRUŻYN PROJEKTU WIN WIN

blog_img

W minionym tygodniu obie nasze "projektowe" drużyny rozegrały swoje spotkania. Win Win I przegrali swoje spotkanie w 4. Lidze Biznesu i zajmują 9 miejsce w tabeli. Za to Win Win II po zremisowanym spotkaniu 3:3 zajmuje 5 miejsce w 6. Lidze Biznesu.

WIN WIN WARSZAWA - El PISTOLERO FUTSAL 7-1 (4-0)

blog_img

Wczoraj w 3 kolejce II LIGI FUTSALU podejmowaliśmy w swojej hali zespół El Pistolero Futsal. Był to dla nas z powodu pauzy w pierwszej kolejce dopiero drugi mecz w II lidze. Po bardzo nerwowym meczu w poprzedniej kolejce wyciągnęliśmy wnioski i zagraliśmy zdecydowanie spokojniej, co przyniosło też efekt w postaci lepiej konstruowanych akcji, które to przekładały się na zdobycze bramkowe. Bardzo cieszy wysokie zwycięstwo, ale również cieszy fakt, że w meczu zagrało 3 wychowanków projektu WIN WIN. Drużyna gości mimo wysokiego wyniku zaprezentowała w szczególności w drugiej połowie kilka składnych i ciekawych akcji. Bardzo chcielibyśmy podziękować wszystkich kibicom, którzy byli tego dnia z nami. Następny mecz rozegramy w najbliższą sobotę 15.12.2018 r. o godzinie 18:00 również w roli gospodarza z drużyną FUTSAL URSUS. Bardzo serdecznie zapraszamy!

2. DRUŻYNA PROJEKTU WIN WIN

blog_img

W minionym tygodniu swój mecz rozegrała tylko druga drużyna chłopców z projektu WIN WIN. Chłopcy po bardzo emocjonującym spotkaniu, pokonali lidera swojej ligi i zajmują 3 miejsce w 6. Lidze Biznesu organizowanej przez klub Legia Warszawa.

II KOLEJKA II LIGI FUTSALU MZPN

blog_img

W miniony weekend została rozegrana 2. kolejka ligi, w której udział wzięła nasza drużyna jako debiutant. Poniżej przedstawiamy wyniki pełnej 2 kolejki:

RKS BÓR REGUT - KS ZDROWIE GARWOLIN 3-10
VICTORIA SULEJÓWEK - WIN WIN WARSZAWA 8-5
VICTORIA SOLEC - AKADEMIA EL PISTORELO 0-5
FUTSAL URSUS - pauza

A już w najbliższejkolejce wchodzimy na swój obiekt. Serdecznie zapraszamy do naszej hali na ul.Keniga 20 o godz. 18.00 na pojedynek z El Pistolero Futsal.

VICTORIA SULEJÓWEK-WIN WIN WARSZAWA 8-5 (3-3)

blog_img

Dzisiaj rozegraliśmy nasz pierwszy mecz w II lidze futsalu. Naszym przeciwnikiem był jeden z faworytów rozgrywek — Victoria Sulejówek.
Po bardzo wyrównanym, twardym (momentami aż za bardzo) meczu pełnym emocji przegrywamy 8-5. Do 30 min mecz był bramka za bramkę, ale niestety zabrakło nam później spokoju w konstruowaniu akcji i duża ilość fauli doprowadziła do podyktowania przeciwko nam rzutów karnych przedłużonych, które doświadczona drużyna z Sulejówka wykorzystywała.

Debiut mamy za sobą teraz czas na wygraną. W najbliższą sobotę podejmujemy w swojej hali na ul.Keniga 20 o godz. 18.00 -El Pistolero Futsal. Zapraszamy.

I KOLEJKA II LIGI FUTSALU MZPN

blog_img

W miniony weekend została rozegrana 1. kolejka ligi, w której udział weźmie nasza drużyna. Poniżej przedstawiamy wyniki pełnej 1 kolejki:

blog_img

Wczoraj korzystając z wolnego terminu, wynikającego z pauzy w II lidze, rozgrywamy mecz sparingowy z młodymi piłkarzami AZS UW. Po pierwszej połowie prowadzimy 3-0. W drugiej połowie mecz był bardziej wyrównany, ale ostatecznie kończy się naszym zwycięstwem 7-5. AZS nie wystąpił najmocniejszym składem ze względu na jutrzejszy mecz ligowy, ale zwycięstwo cieszy. Bardzo dziękujemy AZS UW za to, że mimo jutrzejszego meczu ligowego, zgodzili się rozegrać z nami sparing, który okazał się ciekawym dla nas doświadczeniem. A już za tydzień pierwszy mecz ligowy na wyjeździe z Viktorią Sulejówek.

SKLW nowym partnerem WIN WIN

blog_img

W dniu dzisiejszym ekipa WIN WIN Warszawa pozyskała kolejnego partnera w postaci Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa. Najlepszych kibiców mamy za sobą!

ZGODA FC nowym partnerem naszej drużyny

blog_img

W czwartek drużyna WIN WIN Warszawa podpisała umowę partnerską i pozyskała kolejnego sponsora w postaci sklepu/marki ZGODA FC, która prowadzi największy sklep piłkarski w Polsce. ZGODA FC będzie partnerem technicznym naszego klubu. Witamy w szeregach WIN WIN!

Klub nie próżnuje!

blog_img

Czas coraz szybciej leci, a sezon zasadniczy coraz bliżej. W dniu dzisiejszym uczestniczyliśmy w szkoleniu dotyczącym rozgrywek II ligi futsalu. Po szkoleniu odbył się mecz pokazowy między RKS Bór Regut, a Viktorią Sulejówek. Ponadto nasz klub uzyskał licencję na halę, gdzie bedziemy rozgrywać mecze domowe. Sezon tuż tuż!

Remisowy tydzień w Lidze Biznesu

blog_img

W mijającym tygodniu obie nasze drużyny biorące udział w projekcie WIN WIN zakończyły swoje spotkania remisami w Lidze Biznesu, organizowanej przez klub Legia Warszawa. Chłopcy w swoich meczach wykazali się ogromnym duchem walki.

Pierwsza drużyna mimo bardzo niekorzystnego wyniku po pierwszej połowie 0-4, w drugiej wykazała się ogromnym zaangażowaniem w walce o każdą piłkę i doprowadziła do remisu.

Druga drużyna, mimo że cały mecz była drużyną przeważającą, musiała walczyć o remis, który udało się osiągnąć w ostatniej akcji meczu. Brawo chłopcy!

HM TRANS nowym partnerem naszej drużyny

blog_img

W poniedziałek drużyna WIN WIN Warszawa podpisała umowę partnerską z HM TRANS. Firma HM TRANS z Płońska będzie nowym przewoźnikiem naszego klubu.

Znamy przeciwników w debiutanckim sezonie

blog_img

Poznaliśmy rywali z którymi przyjdzie nam się zmierzyć w rozgrywkach II Polskiej Ligi Futsalu w sezonie 2018/2019: